درباره وبلاگمدیر وبلاگ : همسفر آزاده
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
لژیون همسفر آزاده
به نام قدرت مطلق


موضوع: دستورجلسه سیستم ایکس


تئوری ایکس، آسیب شناسی اعتیاد است و در مورد اعتیاد صحبت می کند. آسیب شناسی اعتیاد می گوید که بر اثر استفاده از موادمخدر میزان تولید موادشبه افیونی یا ناقل های عصبی یا هورمون ها و مدیاتورها و غدد درون ریز دچار اختلال شده اند. حالا ممکن است در بعضی کشورها میزان سروتونین، آدرنالین، اندروفین را اندازه گیری کند و می گوید که در تولید این مواد اختلال ایجاد شده است و بعد پروتکلش را ارائه می دهد و می گوید تخریب ها ایجاد شده است و ما با تریاک آن را درمان می کنیم. چرا تریاک؟ چون تریاک 25 آلکالوئید و مشتقات دارد، این مشتقات کاملاً برابر با موادشبه افیونی داخل بدن هستند. کمبودهایی که در بدن ایجاد شده است و نیازمند مواد بیرون است، توسط این گروه تامین می شود.

کسی که وارد فضاهای کنگره 60 می شود، اصلاً بوی اعتیاد نمی فهمد، چون در حال درمان است. بعد تئوری ایکس مقداری جلوتر رفت و گفت: نه تنها بیماری اعتیاد در اثر اختلال در سیستم ایکس است (سیستم ایکس: مجموعه ناقل های عصبی، مدیاتورها ، غدد درون ریز و برون ریز ، هورمون ها" مدیاتورها ارتباط بین اعضا را فراهم می کند، هورمون ها مثل رادیو می مانند و یک چیز را در سراسر بدن پخش می کنند" بلکه بسیاری از بیماری ها در اثر اختلالات سیستم ایکس بوجود آمده است. آلزایمر، ام اس، اوتیسم، کولیت و خیلی بیماری ها در اثر این اختلال بوجود می آیند و اگر این سیستم ایکس ترمیم شود، آن بیماری از بین می رود. البته ما الآن چنین اجازه ای نداریم و نمی توانیم روی انسانها آزمایش کنیم. 

ما در حال درمان اعتیاد، گزارشهایی دریافت کردیم مبنی بر اینکه در اثر درمان دی اس تی، بیماری های دیگر افراد هم درمان شد.  مثلاً بعضی نازایی ها بر اثر اختلال سیستم ایکس است.  امیدوارم در این هفته راجع به این دستورجلسه صحبت کنید و به امید پروردگار سیستم ایکس در آینده اثبات خواهد شد و درمان بیماری ها را وارد دگرگونی دیگری خواهد کرد. 

مهندس حسین دژاکام

 

همسفر سلماز فداکار:

سیستم ایکس از دو طریق تحت تاثیر قرار میگیرد؛ یکی بی سیم که همان افکار و اندیشه های ما هستند که اگر ما مثبت فکر کنیم و امید داشته باشیم به سیستم ایکس مان کمک میکنیم بهتر کار کند و تعادل داشته باشد. اما بالعکس اگر ما نا امید باشیم،فکر های منفی کنیم،دائم در حال غیبت کردن و قضاوت باشیم این سیستم ایکس مان را تخریب میکند و آسیب جدی بهش میزند.

از طریق با سیم هم یعنی به صورت مستقیم با بدن و سیستم ایکس در ارتباط هست مثل مصرف مواد مخدر و الکل و سیگار و غذا خوردن نا مناسب،ورزش نکردن،دیر خوابیدن،  و....اینا روی سیستم ایکس تاثیر منفی می گذارد و آن را تخریب میکند و بالعکس اگر این کارها را کنار بگذاریم. این سیستم متعادل میشود.همچنین مسافران کنگره 60 با روش  دی اس تی و یادگیری جهان بینی سیستم ایکس شان را بازسازی میکنند و همسفران هم با افکار مثبت ،جهان بینی خوب،و امیدواری این سیستم را از نو میسازند.

 

همسفر زهره:

دستورجلسه ی سیستم ایکس.  امروزه بیماریها ۲ قسمت هستند یکی بیماری یکی اختلال. اگرکسی الزایمر داشته باشد بعدازمرگش مغز او را نگاه کنند متوجه میشوند که یک سری مواد اضافه در مغز او وجود دارد ولی یه اسکیزوفرنی هیچ تفاوتی ندارد و ضایعی درمغزش نیست درسیستم ایکس هرنوع بیماری یه تاریخچه ای دارد؛ مثلا بیماری سل چطوری شروع شده چه مراحلی رو طی کرد بعد وارد اسیب شناسی میشود که چه اسیبی زده بیماری سل به ریه اسیب زده باعث سرفه شدید شده برمبنای اسیب شناسی درمان میشود. در اعتیاد اسیب شناسی نداریم جز اختلال حساب میشود تئوری ایکس درباره اعتیاد میگوید در اثر مواد مخدر تعادل شیمیایی یا ناقلهای عصبی یا غدد درون ریز اسیب های میزند  گنگره ۶۰ اسیب شناس اعتیاد هست. وقتی پا میشکند به بیمار  عصا میدهند که با آن راه برود. بعد کم کم آن عصار را از او میگیرند. مثل مواد که کم کم گرفته میشود ۹۵ درصد بیماریها در اثر اختلال درسیستم ایکس به غیراز شکستگی ام اس اوتیسم یا الزایمر در اثر سیستم ایکس هست. اگرسیستم ایکس ترمیم بشود بیماری درمان میشود.

 

همسفر سمانه:

ﺩﺭ ﺑﺪﻥ ﻣﺎ ﻳﻜﺴﺮﻱ ﻣﻮاﺩﻱ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ كه ﻫﺮ ﻛﺪاﻡ ﻭﻇﻴﻔﻪ اﻱ ﺩاﺭﻧﺪ ﻭ ﻳﻚ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻳﻜﭙﺎﺭﭼﻪ ﻫﺴﺘﻨﺪ كه به ﺳﻴﺴﺘﻢ اﻳﻜﺲ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﻫﺴﺘﻨﺪ,ﻣﻦ ﺗﺎ ﻗﺒﻞ اﺯ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﺎ ﻛﻨﮕﺮﻩ ﺁﺷﻨﺎ ﺑﺸوﻢ ﻫﻴﭽﮕﻮﻧﻪ اﻃﻼﻋﻲ اﺯ اﻳﻦ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻧﺪاﺷﺘﻢ,ﺣﺎﻻ اﮔﺮ ﻣﺎ ﺑﻴﺎﻳﻢ اﺯ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻳﻜﺴﺮﻱ ﻣﻮاﺩ ﺭا ﻭاﺭﺩ ﺑﺪﻧﻤاﻥ ﻛﻨﻴﻢ, ﺑﻂﻮﺭ ﻣﺜﺎﻝ ﻣﻮاﺩ ﻣﺨﺪﺭ, ﻛﺎﺭ اﻳﻦ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻛﻢ ﻛﻢ ﺩﭼﺎﺭ اﺧﺘﻼﻝ ﺷﺪﻩ و به ﻣﺮﻭﺭ ﺯﻣﺎﻥ اﺯ ﻛﺎﺭ ﻣﻲافتد,ﺣﺎﻻ اﻳﻦ اﺗﻔﺎﻕ ﺑﺮاﻱ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﺑﻮﺩ كه ﻣﺎ ﻫﻴﭻ ﺁﺷﻨﺎﻳﻲ ﺑﺎ اﻳﻦ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻧﺪاﺷﺘﻴﻢ,اﻣﺎ اﺯ اﻳﻦ به ﺑﻌﺪ ﺑﺎﻳﺪ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﺮاﻗﺐ اﻳﻦ ﺳﻴﺴﺘﻢ اﻳﻜﺲ ﻋﺰﻳﺰ ﺑﺎﺷﻴﻢ ﺗﺎ ﺑﺪﻧﻲ ﺳﺎﻟﻢ و ﺷﺎﺩاﺏ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﻢ.

 

همسفر لیلا1:

سیستم ایکس به این علت به آن ایکس گفته می شود؛ به دلیل پیچیدگی ، ناشناخته بودن و مجهول بودن این سیستم است، همانطور که آقای امین فرمودند؛

گنجی که جناب مهندس پیدا کردند همین سیستم ایکس است. اما برای آن که تمام ابعاد پنهان این گنج آشکار شود، نیاز به کاوش بسیار دارد و در مسیر کشف علم است .

درست کارکردن این سیستم بر تعادل جسم انسان تاثیر دارد اگر ما دچار انواع و اقسام بیماری های روحی ، روانی و جسمی هستیم به دلیل این است که سیستم ایکس دچار اختلال و تخریب شده است . سیستم ایکس یعنی تولیدکننده ی مخدرهای طبیعی بدن، نوراترانسمیترها، ناقل های عصبی، واسطه های شیمیایی بین فضای سیناپسی، مجموعه هورمون ها و غدد درون ریز و برون ریز است که تمام خلق و خوی ، رفتار و نوع زندگی و کارهای روزمره ی ما در زندگی تحت تاثیر تولیدات این سیستم است. که این سیستم از دو طریق باسیم و بی سیم دچار تخریب می شود که از طریق باسیم که همان استفاده از موادمخدر و مشروبات الکلی و همین طور تغذیه نامناسب و ورزش نکردن است و از طریق بی سیم و یا غیر مستقیم افکار و اندیشه منفی مثل حسادت، کینه، نفرت، قضاوت و ... بر روی عملکرد این سیستم تأثیر منفی می‌گذارد و باعث اختلال و تخریب آن می شود که این سیستم ایکس را می توان با روش Dst. کنگره 60 بازسازی و به تعادل نزدیک کرد.

 

با تشکر از مشارکت دوستان عزیزم

نوع مطلب : دستور جلسات هفتگی، مشارکتهای مکتوب، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 30 مرداد 1396 :: نویسنده : همسفر لیلا
نظرات ()
چهارشنبه 1 شهریور 1396 08:10 ق.ظ
خواهران خوبم خداقوت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر