تبلیغات
لژیون همسفر آزاده - مشارکت بجه های لژیون در باب دستورجلسه وادی یازدهم
 
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : همسفر آزاده
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
لژیون همسفر آزاده
به نام قدرت مطلق


موضوع: دستور جلسه وادی یازدهم و تأثیر آن روی من

"رودهای خروشان و چشمه‌های جوشان همه به بحر و اقیانوس می‌رسند "

دستور جلسه این هفته، چشمه‌های جوشان و رودهای خروشان به بحر و اقیانوس می‌رسند. انسان هر خواسته‌ای دارد و به هر چیزی می‌خواهد برسد و یا می‌خواهد به دست بیاورد، باید به‌صورت چشمه جوشان و یا رود خروشان عمل کند. چشمه‌ای که جوشان شد، اتوماتیک و خودکار تبدیل به رود خروشان خواهد شد.

برای اینکه رود خروشان شویم، اول باید چشمه جوشان شویم. چشمه جوشان با تفکر و اندیشه به وجود می‌آید. کسی که تفکر داشته باشد، با تفکر و اندیشه‌کارهایش را انجام دهد، هیچ‌وقت در جهان مادی متضرر نمی‌شود، نه از جهت مادی و نه از جهت معنوی. امکان ندارد، انسانی که با تفکر حرکت می‌کند و به‌قدر کافی در زندگی‌اش تفکر انجام داده است، امکان ندارد با مشکلات مادی و معنوی برخورد کند. چون با همان تفکر، زندگی خودش را می‌سازد و منابع مادی را به‌طرف خودش جذب می‌کند. آیا جذب منابع مادی تفکر می‌خواهد؟ بله تفکر، جهان‌بینی، کسب اعتبار، انسانیت می‌خواهد. تجارت به‌تنهایی مقدور نیست، در تجارت بایستی با افراد مختلف برخورد داشته باشید، این چگونگی نحوه برخورد تعیین می‌کند که شما موفق باشید. این افراد می‌توانند که به شما اعتبار بدهند.

انسان گاهی تصور می‌کند که خودش زرنگ است. زمانی که ما مصرف می‌کردیم، تصور می‌کردیم که مردم خبر ندارند، بعداً فهمیدیم که همه خبردارند، ولی ما خودمان خبر نداریم.

چشمه جوشان شدن، با تفکر و اندیشه و جهان‌بینی است. اگر جهان‌بینی را از کنگره ۶۰ بگیریم، دیگر کنگره ۶۰ این پویایی را نخواهد داشت.

اول جلسه می‌گوییم که خدایا ما را از دست نیرومندترین دشمن خودمان که جهل و ناآگاهی خودمان است، نجات بده. بزرگ‌ترین دشمن ما در درون خودمان است. اگر ما بر اثر عقل سالم و اندیشه سالم، تبدیل به چشمه جوشان شویم، می‌توانیم تبدیل به رود خروشان شویم و بعدازآن می‌توانیم به بحر و اقیانوس برسیم و درنهایت به خواسته خودمان می‌رسیم.

تفکر و اندیشه حتماً بایستی تبدیل به عمل شود، در مسیر هدفمان به سمت بحر و اقیانوس باید حرکت کنیم، وقتی به مقصد رسیدیم، می‌بینیم که از چه دشواری‌هایی عبور کرده‌ایم.

صحرا همیشه ثابت نیست، طوفان در آن وجود دارد، اقیانوس هم همیشه آرام نیست، انسان هم دقیقاً مثل اقیانوس و صحرا می‌ماند، چون همیشه در حال تغییرات است.

مهندس حسین دژاکام

 

همسفر سمانه: 

همهٔ ما در زندگی و برای آینده برنامه‌ها و هدفی داریم برای رسیدن به این هدف باید تفکر درستی داشته باشیم تا بهترین نتیجه را بگیریم این تفکر کردن یعنی چشمهٔ جوشان بودن. یعنی برای رسیدن به خواسته‌هایمان باید مثل چشمه بجوشیم تا بهترین تفکرات را داشته باشیم و ایمان داشته باشیم که می‌توانیم مانند رودهای خروشان که به دریا می‌رسند. ماهم با پشت کار و پا گذاشتن در صراط مستقیم و با تفکر کردن به هرچه بهتر شدن هدفمان نزدیک می‌شویم و به آن دست پیدا می‌کنیم.

 

همسفر افسانه 1:

این وادی به من آموخت که:

چشمهٔ جوشان همان انسانی است که می خواهدبه سمت هدف حرکت کند, پس تلاش می‌کند و به جوشش می افتد, حال اگرمن بخواهم تغییرکنم و امروزم با دیروز فرق کند باید یک چشمهٔ جوشان باشم و با آموزشهایی که می‌گیرم و با تلاش و پشتکار و امید مانند رودهای خروشان که سنگ و موانع را از سرراه برمی‌دارند تا به دریابرسند من نیز باید موانع را از سرراه بردارم تا به بحرواقیانوس که در واقع همان هدف است به یاری خدا برسم. پس بیاییم مانندمرداب ساکن نباشیم و همیشه پویا و کوشاباشیم تابه هدف بزرگمان که همان تعالی انسان است برسیم.

 

هسفر مرجان:

برای رسیدن به وادی دهم ما توشه‌ای به همراه داریم که مملو از تفکر، امیدواری، مسئولیت پذیری، حرکت، دانایی و ...

و در نهایت بعد از پشت سر گذاشتن ده وادی، در صورتی که در حد توانمان کاربردی کرده باشیم قطعاً در یک سری مسائل تغییر صفاتی در ما إیجاد شده است و مانند چشمه‌ای جوشان آماده حرکت هستیم، شوق و اشتیاق ما برای حرکت کردن و حل کردن مسائل زندگی‌مان و دریافت آموزشها و کاربردی کردن آنها انرژی لازم را در ما به وجود می‌آورد تا بتوانیم جایگاهمان را تغییر بدهیم و به بحر و اقیانوس برسیم. ما برای رسیدن به بحر و اقیانوس باید آموزشمان را در مسائل مختلف گرفته باشیم، مثلاً وقتی وارد کنگره می‌شویم و آموزش می‌گیریم مانند چشمه‌ای جوشان هستیم در ادامه با حرکت در مسیر قوانین کنگره، حفظ حرمتها، خدمت کردن و ... راه را برای ادامه سفر سهل می‌کنیم و تلاش می‌کنیم آموزشمان را به یاری خداوند در این مرحله بگیریم و به رهایی که همان اقیانوس بی انتها در مقوله اعتیاد می‌باشد برسیم.

به نظرم در کنگره ما فرصتی پیدا می‌کنیم که بزرگ شویم و رشد کنیم، ما یاد می‌گیریم مسائلمان را خودمان حل کنیم، کلید مشکلاتمان را با سعی و کوشش خود پیدا می‌کنیم و زمانی که موفق می‌شویم، حس بی نظیری را تجربه می‌کنیم که بسیار زیباست.

 

همسفر لیلا 2:

کنگره 60 در واقع همان رود خروشان است که در جهت مثبتها و ارزشها حرکت می‌کند من نوعی آگه به این رود که جریان دارد وصل باشم و انرژی بگیرم به اقیانوس که هدف اصلی است و رسیدن به کمال و قدرت مطلق است می‌رسم ولی اگر این اتصال قطع شود «بین من و کنگره» هیچ مشکلی در جریان این رود به وجود نمیاید و به حرکتش ادامه می‌دهد و کسیکه ضرر می‌کند من خواهم بود.

 

همسفر لیلا 1:

وادی یازدهم به من آموخت که انسان مانند چشمه می‌ماند و باید ازخود جوشش داشته باشد و اگرراکد باشد مانند چشمه‌ای که ازخود جوشش ندارد تبدیل به یک مرداب می‌شود. بنابراین باید با تفکر و اندیشه و با آموزش صحیح در مسیرحرکت قرار گرفت و تغییر جایگاه داد که این تغییر جایگاه در جهت ارزش‌ها باعث کسب انرژی می‌شود و در این مسیر ممکن است به موانع و فراز و نشیب‌های زندگی هم برخوردکنیم و اگر ایمان داشته باشیم که به هدفمان می‌رسیم می‌توانیم از این مسیرهای سخت عبور کنیم و مانند یک رودخروشان که از قلوه سنگ‌ها و سنگهای بزرگ عبور می‌کند تا به بحر و اقیانوس برسد ما هم مانند یک رود خروشان می‌توانیم به هدف و مقصدمان برسیم.

 

با تشکر از مشارکت دوستان عزیزم

نوع مطلب : مشارکتهای مکتوب، دستور جلسات هفتگی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 26 تیر 1396 :: نویسنده : همسفر لیلا
نظرات ()
دوشنبه 27 شهریور 1396 08:20 ب.ظ
Hello i am kavin, its my first time to commenting anyplace,
when i read this paragraph i thought i could also
create comment due to this good piece of writing.
دوشنبه 16 مرداد 1396 02:32 ق.ظ
It's really a nice and helpful piece of info. I am glad that you
shared this useful info with us. Please keep us up to date like this.
Thanks for sharing.
شنبه 14 مرداد 1396 04:14 ق.ظ
Link exchange is nothing else except it is only placing the other person's weblog link on your page
at suitable place and other person will also do
similar in support of you.
چهارشنبه 4 مرداد 1396 03:37 ب.ظ
باتشكر از خواهران خوبم و لیلای عزیزم ، خدا قوت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر