تبلیغات
لژیون همسفر آزاده - برداشت ها و دریافت ها (قسمت دوم)
 
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : همسفر آزاده
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
لژیون همسفر آزاده
موضوع: برداشت ها و دریافت ها از لژیون

            

بنام نامی اولین عاشق، که اوست

۳_بهترین جمله که از خانم آزاده شنیده اید؟ 

خانم افسانه (۱) :
بهترین جمله ای که از ایشان شنیدم این بود که عشق ،محبت ومهربانی معجزه می کند ومن هم در زندگیم آنها را سرلوحه کارهایم و روابطم قرار دادم.با عشق ورزیدن ومحبت کردن خیلی از گره ها را باز کردم.

خانم افسانه (۲) : 
تمام جملاتی که از خانم آزاده شنیدم برای من از بهترین هاست . جملاتی را که خودم دوست دارم ؛1_خانم ها نشخواری هستند یعنی مدام یه فکر را با خود تکرار میکنند و باعث میشود سطح خلق آنها پایین بیاید 2_در مورد مسائل خصوصی با همسرمان صحبت کنیم که هر کدام از چه چیزی خوشمان میاید 3_وقتی هیجان بالاست تصمیم گیری نکنید.

 خانم لیلا (۱) :
 تمام صحبتهای خانم آزاده راهنمای عزیزم را دوست دارم و همیشه حتی از رفتار ایشان درس می گیرم. یکی از جمله های ایشان که همیشه در ذهنم هست و تا حدودی توانسته ام کاربردی کنم این است که تغییر را از خودم شروع کنم تا تغییراتی که می خواهم را در مسافرم ببینم. 

خانم لیلا (۲) :
بهترین جمله که از خانم آزاده شنیدم و خیلی کاربردیش کرده ام بیان احساسم با 《من 》است.

خانم مرجان :
 به جرأت میتوانم بگویم تمامی صحبتهای خانم آزاده برای من تكاندهنده هستند و گاهی تا چند روز تفكر، میتوانم نتیجه بگیرم و در بسیاری از مواقع از خود أیشان یاری میخواهم تا بتوانم أصل مطلب را درك كنم .اما یكی از جمله هایی كه از خانم آزاده عزیزم در لژیون شنیدم و در طی سفرم همیشه در گوشم میپیچید این بود كه وقتی ما در مشكلی قرار گرفته ایم و سالها با آن دست و پنجه نرم میكنیم یعنی اینكه ما و آن مشكل در یك مدار قرار داریم و كافیست فازمان را تغییر دهیم در این صورت یا آن مشكل حل میشود یا برای همیشه از زندگی ما خارج میشود. این جمله باعث میشد بتوانم دوربینم را سمت خودم بچرخانم و بیشتر و بیشتر فرمان بردار باشم . 

خانم سمانه:
ﻣﻦ اﺯ ﺭﻭﺯﻱ كه ﻭاﺭﺩ ﻛﻨﮕﺮﻩ ﺷﺪﻡ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ و ﻛﺎﺭﺑﺮﺩﻱ ﺗﺮﻳﻦ ﺟﻤﻠﻪ اﻱ كه اﺯ ﺧﺎﻧﻢ ﺁﺯاﺩﻩ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﺷﻨﻴﺪﻡ,ﺻﺒﺮ ﻛﺮﺩﻥ ﺑﻮﺩ ﻭاﻳﻦ ﻛﻪ ﻧﻘﺶ ﻫﻤﺴﻔﺮ ﺑﻮﺩﻥ ﺭﻭ ﺑﺮایم ﺧﻴﻠﻲ ﺯﻳﺒﺎ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺩاﺩند. 

خانم سولماز (۱) :  
مهمترین جمله ای که از خانم آزاده در مورد خودم شنیدم این بود که هر وقت از کسی گله وشکایت می کردم همیشه آدرس خودم را به من می داد ومی گفتند که حتما در این قضیه تو هم مشکل داشتی و وقتی در درون خودم جستجو می کردم ،مشکلم تا حدودی حل می شد ‌‌.

خانم سولماز (۲) :
 جملات راهنمای عزیزم همگی برایم یک آموزش است .اما چند تا از آنها همیشه در ذهنم هست:احساس قربانی بودن نکنید و یادتان باشد این احساس فقط کار نیروهای منفی است و با این حس هیچ گاه رشد نمی کنید2)من باید هشیار زندگی کنم،خودم را تغییر دهم و متفاوت تر عمل کنم تا نتیجه ی بهتری بگیرم3)هر کس در هر جایگاهی قرار دارد،عین عدالت است و اگر از وضعیت فعلی تان راضی نیستید باید کاری بکنید.4)یادمان باشد ما بابت پیمانی(عقد) که با مسافرانمان بسته ایم مسئول هستیم چون در عقد نامه چندین بار امضا کرده ایم که در خوشی و ناخوشی با هم هستیم ،پس حتی اگر شرایط سخت است بهتر است فکر کنیم و بهترین تصمیم را برای زندگی مان بگیریم

خانم سمیه :
 تمام صحبت های خانم ازاده عزیزم به زندگی ام ارامش داده است .صبر کن ،وقتی از دست مسافرت عصبی هستی خودت را با کاری مشغول کن .تونمیتوانی دیگران راتغییر بدهی باید اول خودت تغییر کنی تا دیگران.

خانم حدیثه : 
صحبت های خانم آزاده همیشه به دلم می نشیند و اینکه در طول سفر پر پیچ و خم ما همیشه مرا به صبر دعوت میکرد و صحبتهایشان آرامش خاصی به من می داد . اما بهترین جمله از خانم آزاده که سرشار از حس خوب و انرژی بود برایم اینکه ؛ اندکی صبر سحر نزدیک است.

خانم معصومه :
بهترین جمله ای که شنیده ام این است  که مانمتوانیم برای کسی تصمیم بگیریم گاهی اوقات یک سری مسائل دست مانیست وماهرچقدرتلاش کنیم بی فایده است وجمله دیگردرکتاب ادموندوهلیا که خانم ازاده گفتن روح یکبار ما را دعوت میکندوجن چندین بار.
۴_کدام آموزش را کاربردی کرده اید؟ 

خانم افسانه (۱) : 
از آنجایی که من آدم عجولی بودم در کنگره یاد گرفتم که صبورباشم ،در واقع صبر کردم را آموختم ودر هر مسئله ای که پیش می آید با عجله تصمیم نمی گیرم و صبر می کنم تا با تفکر بیشتر با آن برخورد کنم و نتیجه بهتری هم می گیرم.

خانم افسانه (۲) :  
وقتی شوهرم صحبت میکنه من سکوت میکنم با دقت گوش میکنم بعد من صحبت میکنم یعنی نوبتی حرف میزنیم چون من همیشه میپریدم وسط صحبت کردنش ولی الان یاد گرفتم.

خانم لیلا (۲) :
از آموزشهای کنگره که سعی میکنم کاربردی کنم و در حال کار روی آنها هستم ضد ارزشهام هست که دارم ریشه هاشو پیدا میکنم چون هر کار منفی یه پیشایندی داری وقتی موفق به کشف آنها شویم راحتتر حلش میکنیم، مثلا غیبت یا دروغ ریشه داره حالا یا تایید دیگران هست یا منیت هست علت رو پیدا کنیم نصف راه را رفته ایم . 

خانم مرجان :
در طی مدتی كه در كنگره حضور دارم و آموزش میگیرم معمولا بصورت مقطعی توانسته ام بعضی از آموزشها را كاربردی كنم اما گاهی با تغییر شرایط توانایی إجرائی كردن را نداشتم ، اما لذت بخش ترین آنها مقابله با ترسهایم بود چون توانستم با چندین ترسم روبرو شوم و هر كدام حس و حال مخصوص خود را داشت و این برایم بسیار جذاب بود و چون همراه با هیجان بود واقعا لذت بخش بود و جمله زیبای آقای امین كه در سی دی ترس فرمودند :ترسهای ما همان درسهایمان هستند ، جرأت من را بیشتر میكرد و تمایل برای گرفتن درسهایم را در من بوجود می آورد.

خانم سمانه:  
ﻣﻦ در ﺯﻧﺪﮔﻴﻢ,ﺑﺎﻳﺪﻭ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﻫﺎﻱ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﺩاﺷﺘﻢ,ﻭﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺧﻴﻠﻲ به ﻧﺘﻴﺠﻪ ﻧﺮﺳﻢ,اﻣﺎ ﺑﺎ اﻣﻮﺯﺵ ﺩﻳﺪﻥ و ﺣﺮﻛﺖ ﻛﺮﺩﻥ ﺩﺭ ﻣﺴﻴﺮاﻳﻦ اﻣﻮﺯﺷﻬﺎ,ﺗﻮاﻧﺴﺘﻢ ﺧﻴﻠﻲ اﺯ ﺑﺎﻳﺪ ﻭﻧﺒﺎﻳﺪﻫﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻴﻢ ﺭا ﺣﺬﻑ ﻛﻨﻢ,و به ﻳﻚ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻧﺴﺒﻲ ﺑﺮﺳﻢ .

خانم سولماز(۲) :
 با کمک آموزش ها محبت ام را واقعی تر کردم و سطح توقع ام را پایین آوردم.اینک اطرافیانم را کمتر قضاوت میکنم و بالطبع بیشتر روی خودم متمرکز شده ام.خودم را بیشتر و بیشتر دوست دارم و حس نا امیدی را از خود دور کرده ام.دیگر دختر زود رنج و حساس گذشته نیستم و با مشکلات میجنگم و نمیگذارم آنها مرا از پای در بیاورند بلکه با کمک صبر و استقامت به آرامش میرسم.

خانم سمیه: 
سی دی از فرمانبرداری تا فرماندهی ونقش همسفر ،که متوجه شدم باید نقش خودم را درست ایفا کنم وبه مسافرم کاری نداشته باشم باز آموزشی زیادی برایم داشت ودر حال کاربردی کردن آنها هستم. 

خانم حدیثه : 
وادی ها ؛ تا حدودی از وادی یک تا دوازدهم خیلی از چیزها برایم روشن شده است و اینکه من به تازگی مفهوم عدالت را درک کرده ام و این پیمان را با خود بسته ام که در هر وضعیتی آرامشم را حفظ کنم و عدالت را بپذیرم و با توجه به صحبتهای خانم آزاده که گفتند،ممکن است شرایط سختی را بگذرانی و من این موضوع را واقعا درک کرده ام.

خانم معصومه :
سعی میکنم ارامش رادرخانه کاربردی کنم محبتم رابیشترکنم وکمتر با کنایه صحبت کنم اطرافیانم  را  زودقضاوت نکنم.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 19 اسفند 1395 :: نویسنده : رویا
نظرات ()
یکشنبه 15 مرداد 1396 06:56 ب.ظ
Do you have any video of that? I'd want to find out some additional information.
شنبه 2 اردیبهشت 1396 02:19 ب.ظ
Fantastic beat ! I wish to apprentice whilst you amend your web site, how can i subscribe for a weblog website?

The account aided me a appropriate deal. I had been a little bit familiar
of this your broadcast provided shiny clear concept
چهارشنبه 23 فروردین 1396 10:04 ق.ظ
I love what you guys are up too. This type of clever work and reporting!
Keep up the amazing works guys I've added you guys to my own blogroll.
یکشنبه 13 فروردین 1396 03:35 ق.ظ
Good day! I could have sworn I've been to this blog before but after
reading through some of the post I realized it's new to me.

Anyways, I'm definitely delighted I found it and I'll be bookmarking and checking back often!
جمعه 11 فروردین 1396 04:05 ب.ظ
I am genuinely delighted to glance at this weblog posts which carries plenty of helpful information, thanks for providing these information.
دوشنبه 23 اسفند 1395 07:56 ق.ظ
خداقوت به همه عزیزان
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر