تبلیغات
لژیون همسفر آزاده - برداشت ها و دریافت ها (قسمت اول)
 
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : همسفر آزاده
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
لژیون همسفر آزاده

موضوع:برداشت ها ودریافت ها از لژیون
                                           
                    

به نام نامی اولین عاشق ، که اوست

۱_کدام سی دی برایتان بیشترین نکات آموزشی را داشته است؟ 

خانم افسانه (۱) :
سی دی انتقال صفات ،من از این سی دی آموختم که هر چیزی قابل انتقال است ،هم خوبی وهم بدی .اگر من خوب باشم می توانم به دیگران هم خوبی را انتقال بدهم واگر برای کسی بد بخواهم یک روز آن خواسته بد برای خودم اتفاق می افتد.

خانم افسانه (۲) : 
من فقط یک سی دی گوش کردم و آن هم سی دی خانه دل بود و خیلی به دلم نشست تمام صحبت های آقای مهندس برای من قابل فهم بود. اگر برای تک تک آن جملات وقت بگذارم و در موردشون فکر بکنم میتوانم برای مسائل و مشکلات زندگیم راه حل های خوبی پیدا کنم.

خانم لیلا (۱) :
 تا الان هرچه سی دی از آقای مهندس و آقای امین گوش کرده ام را دوست دارم و برایم بار آموزشی داشته است. اگر بخواهم در کل بگویم؛ سی دی امواج بازدارنده از آقای امین و سی دی خانه دل از آقای مهندس برایم پر از نکات آموزشی بود.

خانم لیلا (۲) :
سی دی موانع محبت .چون من دوست داشتن رو با حس مالکیت اشتباه گرفته بودم هر چیزی را که فکر میکردم دوست دارم بعد از گوش دادن این سی دی فهمیدم حس مالکیت بوده چون بعد از بدست آوردنش کنار میگذاشتم و همچنین نسبت به مسافرم فکر میکردم دوستش دارم ولی دقت که کردم دیدم حس تسلط و مالکیت بیشتر است تا عشق .

خانم مرجان :
تمامی سی دی ها نكات آموزشی بسیاری دارند كه نقطه تفكر را در إنسان روشن میكنند، اما اگر بخواهم از یك سی دی نام ببرم ، سی دی خانه دل از جناب مهندس بسیار زیبا و پر از نكات مهم بود كه نكته شن های روان صحراكه اشاره به إنسان های سرگردان داشت برایم حائض اهمیت بود و از خدا خواستم یاریم كند برای رفع مشكلاتم سرگردان و بی قرار و...نشوم و نور امیدش را بر قلبم بتاباند.

خانم سمانه :
ﺗﻣﺎﻡ ﺳﻲ ﺩﻱ ﻫﺎﻱ ﻛﻨﮕﺮﻩ ﺑﺎﺭ ﺁﻣﻮﺯﺷﻲ ﺩاﺭﻧﺪ,ﻭﻟﻲ ﺳﻲ ﺩﻱ ﻣﻮاﻧﻊ ﻣﺤﺒﺖ ﺑﺮاﻱ ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﺁﻣﻮﺯﻧﺪﻩ ﺑﻮد,ﭼﻮﻥ ﺗﻤﺎﻡ ﮔﺮﻩ ﻫﺎ ی ﻣﺤﺒﺖ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﻴﺪﻡ.


خانم سولماز(۱) :
از سی دی بخشش آقای امین بیشترین آموزش را گرفتم وتوانستم افرادی را که با آنها مشکل داشتم ببخشم .

خانم سولماز(۲) :
 سی دی فرمان الهی از آقای مهندس خیلی برایم تاثیر گذار بود و متوجه شدم زندگی انسان بر مبنای خواست،تقدیر و فرمان الهی شکل میگیرد.خواست یعنی چیزی که انسان میخواهد.تقدیر یعنی نامه ی پیشین و ما خودمان آن را رقم میزنیم.فرمان الهی هم میتواند حوادثی همچون سیل و زلزله باشد که فقط به خواست او صورت میگیرد و فرمان های دیگر و.... نکته ی مهم اینکه من باید سعی کنم خواسته های خوبی داشته باشم و در راه حق قدم بردارم تا تقدیر خوبی را برای خودم رقم بزنم و انشالله فرمان الهی هم در مورد همگی مان خوب صادر شود.

خانم سمیه :
تمام سی دی ها برایم بار اموزشی دارد ولی سی دی تفکرات برایم خیلی خوب بود زیرا متوجه شدم اگر دراین جاوجایگاه هستم خواست خودم بوده وکسی مقصر نیست.

خانم حدیثه :
لنگر کشتی رابکشید ،نقش همسفر،وظایف رهجو،زمان مناسب،بیشترین بار آموزشی را داشته و همین طور سی دی معلم جزو سی دی هایی بود که خیلی گوش دادم و برایم حال خوش به همراه داشته وقتهایی که مسافرم سفر نمیکرد با این سی دی ها و کلا همه ی سی دی های کنگره آرامش نسبی میگرفتم .

۲_کدام دستور جلسه برای شما مفید بوده است؟

خانم افسانه (۱) :
دستور جلسه وادی دهم وتاثیر روی من ،برایم خیلی مفید بود واز آن یاد گرفتم که اگر صفت ویا ویژگی دارم که خیلی خوشایند نیست ،می توانم آن را عوض کنم ومحکوم و مجبور نیستم تا ابد آن را حفظ کنم وبرعکس این قضیه هم هست.

خانم افسانه (۲) :
وظایف رهجو_وقتی در مورد این دستور جلسه فکر کردم و تحقیق کردم تازه با وظایفم آشنا شدم و فهمیدم چه راه سختی در پیش دارم ، و چقدر باید تلاش کنم. اینطور نیست که من فقط بیام کنگره و بروم ، باید خوب گوش کنم ،تمرین کنم ، و در نهایت کاربردی کنم.

خانم لیلا (۱):
در همه دستورجلسات سعی کرده  ام که در کنگره حضور داشته باشم و در بیشتر اوقات برایم همیشه نکته داشته و بیشترین دستور جلسه که بر روی من تاثیر داشت عمل سالم و عمل به ظاهر نیک است.

خانم لیلا (۲) :
دستور جلسه از فرمانبرداری تا فرماندهی موثر بود.

خانم مرجان: 
دستور جلسه عمل سالم و عمل به ظاهر نیك،نكته های عالی از دوستان عزیزم یاد گرفتم ،واقعا عالی بود.

خانم سمانه:
ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺟﻠﺴﻪ ﺳﻴﺴﺘﻢ اﻳﻜﺲ ﺧﻴﻠﻲ ﺟﺎﻟﺐ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ اﺻﻼ ﺳﻴﺴﺗمﻬﺎی ﺩاﺧﻠﻲ ﺑﺪﻧﻢ ﺭﻭ ﻧﻤﺸﻨﺎﺧﺘﻢ, كه اﻧﺪﺭﻭﻓﻴﻦ,وﺑﻘﻴﻪ ﺳﻴﺴﺘﻤﻬﺎ,ﺩﺭﺑﺪﻥ ﻣﺎ ﭼﻴﻜﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ,ﻭﻣﺎ ﻧﺪﻭﻧﺴﺘﻪ و ﺑﺪﻭﻥ ﺁﮔﺎﻫﻲ ﭼﻲ ﺑﻼﻳﻲ ﺳﺮﺷﻮﻥ ﻣﻴﺎﺭﻳﻢ اﻳﻦ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺟﻠﺴﻪ ﺑﺮاﻱ ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﺁﻣﻮﺯﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩ. 


خانم سولماز (۱) :  
دستور جلسه ای که توانستم کاملا درک کنم فرق عمل سالم با عمل به ظاهر نیک بود که متوجه شدم کارهایی که انجام می دادم وفکر می کردم عمل سالم است ولی از همان کار دچار آسیب می شدم عمل به ظاهر نیک .

خانم سولماز (۲) :
دستور جلسه ی از فرمانبرداری تا فرماندهی،به من آموخت تا فرمانبرداری نکنم نمیتوانم فرمانده لایقی باشم و برای این مطلب سعی کردم از فرمان کوچک شروع کنم تا هم آرامش بیشتری بگیرم و هم بتوانم در سطوح بالاتر فرماندهی کنم.

خانم سمیه :
دستور جلسه های که از کتای عشق بوده یعنی وادی ها .

خانم حدیثه: 
دستور جلسات کنگره با نظم خواستی یکی پس از دیگری قرار گرفته و همه ی آنها دارای پیام خاصی برای من سفر اولی هستند اما بیشترین بار آموزشی از دستور جلسات در این چهارده ماهی که وارد کنگره شده ام از فرماندهی تا فرمانبرداری بوده و اینکه متوجه شدم تا فرمان بردار نباشم نمیتوانم فرمانده خوبی باشم در تمام مراحل زندگی.

نوع مطلب : مشارکتهای مکتوب، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شنبه 14 اسفند 1395 :: نویسنده : رویا
نظرات ()
سه شنبه 17 مرداد 1396 05:59 ق.ظ
These are truly impressive ideas in on the topic of blogging.
You have touched some nice things here. Any way keep up wrinting.
دوشنبه 16 مرداد 1396 04:21 ق.ظ
It is actually a nice and helpful piece of info. I'm glad that you shared this useful information with us.
Please stay us informed like this. Thanks for sharing.
چهارشنبه 30 فروردین 1396 09:10 ب.ظ
I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create
this website yourself or did you hire someone to do it for
you? Plz respond as I'm looking to create my own blog and
would like to know where u got this from. appreciate it
سه شنبه 17 اسفند 1395 11:56 ق.ظ
خدا قوت رویا جان بسیار عالی بود خدمتت پر خیر و برکت
سپاس و درود فراوان به راهنمای عزیزم
دوشنبه 16 اسفند 1395 12:43 ق.ظ
خداقوت جذاب و خواندنی بود
یکشنبه 15 اسفند 1395 09:12 ب.ظ
رویای عزیز و مهربانم بسیار و بسیار عالی بود.بی اغراق یکی از بهترین مطلب های وبلاگمان خواهد بود.خواهر خوبم همیشه از پویایی و شور و نشاط ات ،لذت میبرم و وقتی فقط یک روز حضور نداری جای خالیت کاملا احساس میشود.برایت آرزو میکنم که قبولی در آزمون روزی ات باشد تا در یک مسیر جدید و پر نور پا بگذاری و سرپا غرق شادی شوی.
خواهران خوبم مشارکت هایتان بسیار زیبا بود
راهنمای بسیار عزیزم،در یک کلام فوق العاده هستید
یکشنبه 15 اسفند 1395 05:05 ب.ظ
بسیار عالی و آموزنده
خداقوت
یکشنبه 15 اسفند 1395 01:55 ب.ظ
با سلام
ممنون از رویای عزیزم بابت ایده مبتکرانه و زیبا
ممنون از عزیزانم بابت پاسخهای زیبایشان
رویا راهنمای عزیز ومهربانم امیدوارم با اجرایی کردن آموزش های ناب شما گوشه هرچند کوچک از زحمات بی دریغ شما را جبران کنیم .
همه ی ما رهجو های شما دوستتان داریم.
شنبه 14 اسفند 1395 11:53 ب.ظ
سلام و خدا قوت به دوستان عزیزم بسیار عالی بود
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر